Nowa waluta podbije świat?

Pub

„Bar” by Rama (Wikipedia)

Titcoin, to nowa waluta jednego z amsterdamskich barów, którą prawdopodobnie już od listopada panie będą mogły zapłacić za piwo. Nie byłoby w tym wszystkim nic dziwnego, gdyby nie fakt, że titcoiny, to… cyfrowa waluta stworzona przez jedną ze stron porno!

Holenderski bar Cafe Ruig na amsterdamskiej ulicy Nieuwezijds Voorburgwal, przygotował nie lada ofertę dla swoich klientek. Pani, która będzie chciała napić się darmowego piwa, musi pokazać swoje piersi barmanowi w taki sposób, aby ten spokojnie mógł je sfotografować za pomocą specjalnej aplikacji. Na zdjęciu widoczne będą tylko nagie piersi, bez twarzy ich posiadaczki. Fotografie będą zamieszczane na jednym z portali erotycznych, który część zysków przeznaczy na badania nad rakiem piersi. Prawdopodobnie akcja zostanie rozszerzona o inne miejsca, a także sklepy internetowe tak, aby panie pokazując swoje piersi przez kamerkę internetową sprzedawcy, w zamian dostały upust na dany towar.

Jesteśmy bardzo podekscytowani całą inicjatywą. Myślę, że cała akcja idealnie wpasuje się w koncepcję naszego baru, jak i Amsterdamu. Liczę na duży sukces.

– mówi właściciel baru, Tjeerd Ros.

Czy nowa waluta ma szansę podbić światowy rynek? Kto wie, czy podobnej promocji nie doczekają się już za niedługo również mężczyźni?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *