Turniej charytatywny dla Waldka Lubnau

Zdarza się, że nie raz sami oczekujemy pomocy. Liczymy, że ktoś nas wesprze, czy to dobrym słowem, czy też finansowo, kiedy znaleźliśmy się na życiowym zakręcie. Czasami również to my jesteśmy proszeni o pomoc. Dziś o pomoc proszę Was ja w imieniu mojego kolegi, którego kuzyn (były zawodnik KKS Łazowianka Łazy) podczas przebytej choroby stracił nogę. 

Poniżej przytaczam list otwarty od członków rodziny i przyjaciół Waldka.

„Szanowni piłkarscy koledzy/koleżanki,

Tę historię napisało życie, naszego boiskowego przyjaciela, dla innych kolegę z pracy i kochanego członka rodziny. Spotkała go poważna próba od życia. Zawodnik, który mógłby być przykładem dla innych w tej klasie rozgrywkowej, ale i wyżej, niestety doznał kilka miesięcy temu udaru, z którym młody organizm sobie w miarę poradził.

Niestety w trakcie leczenia okazało się, że ucierpiało również jego serce i potrzebne było wstawienie zastawki. Waldek Lubnau walczył z chorobą i zaczął nawet pojawiać się na meczach A-klasy jako kibic, mając nadzieję, że jeszcze kiedyś wróci do amatorskiej piłki. Jego organizm został poddany kolejnej próbie, ponieważ przy wymianie zastawki potrzebne było wstawienie bajpasów. Niestety zakażenie wdało się w nogę i stąd dramatyczna decyzja o ratowaniu życia Waldka kosztem amputacji nogi.

W ostatnim czasie dostaliśmy informację, że rehabilitacja Waldka przez okres 6 tygodni będzie kosztowała 22000 zł stąd też propozycja aby rozegrać dla niego turniej charytatywny, celem pomocy w uzbieraniu chociaż części tej kwoty. Turniej będzie rozgrywany na hali w Porębie 25 stycznia od godz. 10:00 podczas którego wpisowe drużyn, dowolne datki, oraz licytacja gadżetów jakie uzyskujemy od zawodników Ekstraklasy, oraz lokalnego sportu przekażemy obecnej rodzinie.

Zapraszamy wszystkich chętnych do gry, ale i kibicowania i wspierania Waldka na trybunach!!!

Ze sportowym pozdrowieniem,

Seba, Adik, Zarząd KKS i CKS oraz rodzina Waldka”

Jeżeli chcecie weprzeć turniej swoim udziałem, bądź macie w swoich zasobach jakieś pamiątki sportowe, które moglibyście przekazać na aukcję charytatywną, to bardzo proszę o kontakt z organizatorami całej akcji. Każda pomoc będzie mile widziana. Dziękuję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *