Koncert Andrzeja Kołakowskiego w Ołpinach

Jak pewnie zdążyliście już zauważyć, bardzo często staram się wspierać patriotyczne postawy. Tak też będzie tym razem! Już 1 marca 2023 roku będziemy świętować Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”.

🔷Dlatego też działające w Ołpinach w powiecie tarnowskim Stowarzyszenie „Pro Patria” organizuje z tej okazji ciekawe patriotyczne wydarzenie.

🔶26 lutego (niedziela) o godzinie 17. w Wiejskim Domu Kultury w Ołpinach zorganizowana zostanie specjalna prelekcja na temat IV Zarządu WiN, którą wygłosi Maciej Małozięć, wiceprezes okręgu Tarnów Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej.
Ale to nie wszystko!

🔷Zaraz po niej odbędzie się koncert Andrzeja Kołakowskiego, polskiego pieśniarza, poety, publicysty i działacza opozycyjnego w okresie PRL, który ze swoimi utworami występował na scenach w całej Polsce, jak również w wielu programach telewizyjnych!
Serdecznie zapraszam Was na to wydarzenie, a także proszę poprzez reakcje, komentarze, czy podawanie tego info dalej, o informowanie o wydarzeniu również inne osoby, które zechciałyby wziąć w nim udział. Za wszelką pomoc, będę Wam ogromnie wdzięczny!
Razem dla Polski! Razem dla jej historii oraz przyszłości!

Zdj. Andrzej Kołakowski, fot. Facebook

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.