Sportowa Małopolska

Rusza „Sportowa Małopolska”!

To będą rozgrywki pełne emocji na najwyższym poziomie. Rusza cykl turniejów piłkarskich dla dzieci „Sportowa Małopolska”. Cztery turnieje, piętnaście drużyn i stu pięćdziesięciu małych zawodników żądnych wielkiego zwycięstwa. Skrzaty, żaki i orliki pokażą, co potrafią. Będzie się działo!

Cztery turnieje, trzy kategorie i setki młodych pasjonatów piłki nożnej. Właśnie rusza cykl turniejów piłkarskich dla dzieci pod nazwą „Sportowa Małopolska”. Już w najbliższą sobotę na Stadionie Tuchovii rozegrany zostanie pierwszy z czterech turniejów. Uczestnicy będą rywalizować w kategorii skrzaty, żaki i orliki. Udział w wydarzeniu zapowiedziało 15 drużyn, co daje na starcie blisko 150 zawodników.

– Widząc spore zainteresowanie organizacją tego typu wydarzeń w regionie wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i postanowiliśmy stworzyć cykl turniejów, który pozwoli najmłodszym na szlifowanie umiejętności i jednocześnie pozwoli zaprezentować się szerszemu gronu. Bardzo zależy nam na tym, aby dzieci i młodzież pokochali aktywność fizyczną, która stanie się nie tylko ich pasją, ale i sposobem na życie. Znaleźliśmy spore grono Partnerów, którym tak jak nam zależy na kształtowaniu miłości do aktywności fizycznej i razem możemy zrobić wiele. Wspiera nas Województwo Małopolskie, Powiat Tarnowski, SPAR i KOSTA Tuchów, a także lokalne drużyny i kluby sportowe – MOSiR Tuchów, GKS Gromnik i Dunajec Mikołajowice. A do tego grona dołączył Sponsor Główny – PKN ORLEN. To dzięki otwartości serc tych wszystkich ludzi możemy realizować tak wspaniałe projekty. – podkreśla Jarosław Kaniewski, prezes Stowarzyszenia Pasja Futbolu z Tuchowa, które jest organizatorem przedsięwzięcia.

Kolejne turnieje rozegrane zostaną w Gromniku, Mikołajowicach i Lisiej Górze. Więcej informacji na ten temat znaleźć można na stronie internetowej i Facebooku Stowarzyszenia Pasja Futbolu z Tuchowa.

Sportowa Małopolska

WARTO PRZECZYTAĆ:   Meszna Opacka. Spotkanie z paraolimpijczykami

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.